Jak nakupovat

Přebíjení STROBL.CZ

Informace, objednávky

+420 728 760 443
+420 737 923 868

po–čt: 9–16h, pá: 9–14h

Přihlásit se

Nabídka zboží

ZAVOLEJTE NÁM!

Máte technický dotaz?
Nenalezli jste, co hledáte?
Chcete si objednat po telefonu?

728 760 443
737 923 868

7 let záruka na LEE PRECISION

Pouze u nás získáte 7 let záruku na přebíjecí lisy LEE PRECISION.

více

POŠTOVNÉ ZDARMA

objednávky nad 6.000 Kč po ČR

objednávky nad 10.000 Kč po SR

(platí pro maloobchodní zákazníky)

Střelecký tým

Přidány fotografie ze závodu ve střelbě z Mosina pořádaného v Žíšově 13.7.2019.

více

Jak nakupovat


Připravili jsme pro Vás stručného průvodce, jak nakupovat na eshopu věnovanému střelbě a přebíjení střeliva STROBL.CZ. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

OBJEDNÁVKA
Objednávka zboží se provádí prostřednictvím e-shopu. V případě, že máte speciální požadavek, je možno učinit objednávku po domluvě jiným způsobem. Pro komunikaci s námi prosím používejte kontakty uvedené v základním menu.
Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné, nebo vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle prodávající informaci na e-mailovou adresu zákazníka.


Odesláním objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami prodávajícího a potvrzuje tím, že se s obchodními podmínkami seznámil.


Obchodní podmínky jsou k nahlédnotí zde: obchodní podmínky.

 

ODBĚR ZBOŽÍ A DOPRAVA
Dopravu zboží zajišťujeme prostřednictvím zásilkové služby GLS a České Pošty. Pokud máte jiné požadavky na dopravu (jiný dopravce, osobní odběr,...) kontaktujte nás prosím.

Pokud Vaše objednávka přesahuje maximální hmotnostní či rozměrové limity dopravce, bude objednávka rozdělena na více balíků. Stejný postup bude aplikován v případě, že je zvýšené riziko poškození zboží při přepravě. Rozdělení zásilky na více balíků zvyšuje náklady na přepravu. V takových případech budete na tuto skutečnost upozorněni e-mailem a / nebo telefonátem.

 

Zboží je možné vyzvednout na prodejně v Nové Olešné
V případě osobního předání a platby v hotovosti na místě je doprava zdarma.

 

Doprava zdarma

Pro objednávky nad 6.000Kč s dodáním po ČR je doprava zdarma.

Pro objednávky nad 10.000Kč (nebo ekvivalent hodnoty v EUR) s dodáním do SR je doprava zdarma.

 

Cena dopravy ČR

Ceník ke stažení zde.

 

Cena dopravy Slovensko

  GLS
platba předem na účet 160 Kč
platba dobírkou 210 Kč

 

Pro dodání do zahraničí včetně Slovenska prosím použijte před plněním nákupního koše volbu EUR pro výpočet ceny v Eurech. Volba EUR je dostupná vpravo nahoře v okně Váš nákup které slouží i pro přihlášení do e-shopu. (Registrace je dobrovolná a není ji nutno pro nákup provádět). Cena za dopravu se vypočítá rovněž ve zvolené měně.

 

PLATBA ZA ZBOŽÍ

Platbu můžeme zprostředkovat následujícími způsoby:

Platba bankovním převodem: po přijetí Vaší objednávky vše zkontrolujeme a emailem pošleme výzvu k platbě. V ní najdete informace k platbě (číslo účtu, variabilní symbol a celkovou částku). Kontrola objednávky probíhá zpravidla do 1 pracovního dne.

Vaši objednávku odešleme po připsání peněz na náš účet.

Platba kartou (VISA, Mastercard): po přijetí Vaší objednávky vše zkontrolujeme a emailem Vám pošleme odkaz na zabezpečenou platební bránu FIO Banky. Kontrola objednávky probíhá zpravidla do 1 pracovního dne.

Vaši objednávku odešleme po realizaci platby.

Platba při převzetí zásilky: objednávku zaplatíte řidiči při předání zásilky.

Platba v hotovosti nebo kartou na prodejně. 

 

ZÁRUKA NA ZBOŽÍ
Záruční doba se poskytuje v délce minimálně 24 měsíců. Pokud je kupujícím osoba zapsaná v obchodním rejstříku a nakupuje pro svoji obchodní nebo podnikatelskou činnost, požaduje uvedení údajů své firmy při vystavování úplného daňového dokladu, jedná se v tomto případě o prodej s kupní smlouvou, která je vystavena dle §429 obchodního zákoníku, který neurčuje délku záruční doby. Na takto zakoupené výrobky je poskytována 12 měsíční záruční doba od data prodeje, není li dohodnuto jinak.
Záruka se nevztahuje na škody způsobené nevhodným či neodborným zacházením a na běžné opotřebení. Záruční opravu je možno uplatnit zasláním zboží na adresu: Strobl.cz s.r.o., Nová Olešná 39, 37853.

 

PRODEJ ZBRANÍ, STŘELIVA, ZÁPALEK A STŘELNÉHO PRACHU:
Prodej zbraní, nábojů, zápalek a střelného prachu pro přebíjení upravuje zákon č. 119/2002 Sb. Pro prodej tohoto zboží je nutné splnění všech zákonných požadavků. E-shop www.strobl.cz slouží v tomto případě pouze jako objednávkový systém, prodej probíhá na základě osobního odběru.

 

OBECNÉ
Veškeré fotografie použité na tomto webu jsou informační, nemusí zobrazovat zboží tak, jak bude dodáno.